Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Polib si

20.7.2012 - Václav Novotný

Hodinu před hlasováním o ,,církevních restitucích" 13.7.2012 ve 23,00 hodin a následně ve 24,00 hodin vysílá ČT 24:

"Otázka Benešových dekretů se zřejmě vrátí na půdu Evropského parlamentu. Peticí, která se týká kontroverzních dokumentů by se měl totiž petiční výbor zabývat znovu koncem září. Takzvané Benešovy dekrety omezily po II. světové válce občanská a majetková práva německé a maďarské menšiny v poválečném Československu".

Zeptali jsme 14.7. 2012 ve 00,30 hodin poslance Karla Schwarzenberga, jaký má na to názor.

Odpověď zněla: polib si

Heldali jsem zdroj, na základě kterého zpožděně ČT 24 v nočních hodinách tuto zprávu odvysílala . Zdroj byla ČTK, České noviny cz. se zprávou ,,Otázka Benešových dekretů se možná opět dostane na půdu EP" vydáno: 13.07.2012, 15:39 | aktualizace: 13.07.2012 15:40 .

Je dobré nepřehlédnout hodinu vydání, aktualizace i změny textu : ČTK "se možná opět dostane na půdu" a u ČT24 "se zřejmě vrátí na půdu".

Objektivnost, spolehlivost, vyváženost vysílání ČT 24, kterou si platí koncesionář, nebo sofistikovaná manipulace ( v řadě případů prokazatelná ), kterou je každý den občanu dávkován jed, který postupně v promyšleném, řízeném a odvysílaném chaozu informací, paralizuje soběstačné, logické a rozumné uvažování občana České republiky. Nejsou od lidí ojedinělá prohlášení, ,, zpravodajství ČT" - nesleduji, to bych se zbláznil. Stále jasněji vystupuje dopopředí otázka, kdo vlastně ovládá a řídí zpravodajství ČT, kdo určuje velikosti dávek jedu.

Stručná oodpověď poslance Karla Schwarzenberga mimo kameru, jasně vykazuje, kde je místo občana. Tomu tak zůstal jediný prostředek k vlastnímu přežití, volby. Zde ale opět nastoupí se vší razancí media a ovčana doženou k volební urně s tím správným hlasovacím lístkem.

Mají šanci se ohradit neotupělí, nerezignovaní občané, nedej Bože požadovat omluvu, nápravu či rezignaci poslance Karla Schwarzenberga (v morálně vyspělé společnosti s politickou kulturou, která v sobě nese okamžitou sebereflexi )?

Kam se má občan obrátit? Na pana Nečase, paní Němcovou. Úsměvné. Na Ústavní soud ČR, na Mezinárodní soud v Haagu?

 

Za 6 let byla zničena vytvořenou mocenskou skupinou parlamentní demokracie a je příznačné, jak tato skupina, která je složena i z poslanců a senátorů kolem seba seká slovem demokracie, řve a huláká, že ji brání. Zloděj volá, chyťte zloděje.

Za poslance a senátory jsme vzali tužku a počítali, co Českou republiku s paskvilem zákona,, o církevních restitucích" čeká. Obrázek to docela vystihuje.

Co může v prvním kroku udělat občan, který nebyl proměněn v ovčana. Obrátit se na občany a na skupinu mocných se žádostí, VZPAMATUJTE SE.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press