Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Nejsem bezpečnostní riziko, jsem pštros.

6.9.2012 - Novotný Václav

Poradce premiéra, pan Joch, vypouští nepravdivé informace navíc čtyři roky staré k tématu bezpečnostních rizik pro ČR a ministr vnitra svého premiéra neinformuje o drobounkém bleskurychlém kroku, jako byla personální poprava bývalého policejního prezidenta. Jako vždy tomu nasazuje korunu manipulativní ČT, která nemá natolik schopné redaktory, aby zbystřila, že tu asi něco nebude v pořádku. Mluvit o veřejnoprávním prostředku je nesmysl a nedá se mluvit ani o provládním prostředku. Klademe si čím dál víc otázku, kým je vlastně zpravodajství ČT řízeno. Pokud nemá premiér tušení, co provádí ministr silového rezortu, který by měl chránit v prvé řadě občany a to i proti vládě, proti zákonodárcům, kteří vědomě hlasují pro špatný zákon, je v ohrožení občan. Aby premiér nic neviděl, neslyšel, aby mu nic nedošlo a BIS mu mic nepošeptala, musí mít hlavu v písku.

Občané ČR mají opravdu štěstí, že náš premiér nemá u ruky žádné červené tlačítko, že mu nebyl svěřen žádný červený telefon. Při takové informovanosti s jakou v nadvládní ČT prezentoval odvolání policejního prezidenta, by byl mezinárodní konflikt naspadnutí. To by ještě občanům ČR scházelo. Stačí, že musí platit ty konflikty domácí všech svatých i čistých.

Pokud ovšem premiér hlavu v písku nemá, měl by z politické scény, strakovky zmizet s časem olympijského rekordmana, protože nevědomost se dá ještě pochopit, neschopnost, neznalost, úmyslné hrátky s životy spoluobčanů nikoliv.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press