Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Zločin zůstane zločinem, i kdyby se politici stavěli na uši

18.2.2016 - Iniciativa Ne základnám

Vážené dámy a pánové, vážení přátelé,

Ukradení KOSOVA Srbsku bylo a zůstane zločinem politiků, kteří to umožnili a legalizovali tím, že Kosovo uznali za samostatný stát. Bohužel odpovědnost politiků nemáme v ústavě, nemluvě o trestu za jejich chyby. Jediné, čím je můžeme trestat je jejich nezvolení.

Blíží se datum, kdy si připomeneme náš vstup do NATO, měli bychom si jej připomenout vyvěšením černých praporů za všechny nevinné oběti. I my jsme za ně zodpovědní.

Ukradení KOSOVA nebylo myslitelné bez vojenské účasti této prokazatelně zločinecké organizace Je neuvěřitelné, že nikomu z našich vrcholných politiků to nevadí. Měli bychom se více zamýšlet nad tím, koho volíme.

Všichni znáte prohlášení, Česká republika věnovala spojeným státům americkým munici, Česká republika se zapojila do misí, Česká rebublika vstoupila do paktu NATO. Občané České rebubliky nic takového neudělali ani v budoucnu dělat nehodlají. Do NATO vstoupili politici, poslanci a senátoři. Ti vstoupili do válečných konfliktů a k zabíjení v těchto konfliktech dodávají munici.

Loni jsem tady položila několik otázek, zkusím to i letos.

Jak prospělo Evropě samostatné Kosovo?

Jak nás naši spojenci v NATO chrání a budou chránit v budoucnosti?

Pokud si vzpomínám ani v minulém století jsme na spojence neměli velké štěstí...

Politika se od té doby příliš nezměnila. Pořád je to o nás, bez nás.

Tragédií je i skutečnost, že máme TU Českou televizi, kterou jsme nuceni platit, která nám ale nevysvětlí nutnost 737 amerických vojenských základen v 74 zemích světa. Jen v Německu jich je 179. Proč? Aby zajistili hladké přijetí smlouvy TTIP? Jsou určeny k vojenské nadvládě v Evropě, podporující nadvládu ekonomickou.

Je na čase, zbavit se amerických základen v Evropě, vytvořit v Evropě vlastní bezpečnostní vojensko – obrannou strategii.

12.3. 1999 nás volení politici zařadili do zločinecké organizace NATO, je čas ukončit účast České republiky v tomto nebezpečném paktu, který svojí činnost provozuje v rozporu s mezinárodním právem.

KOSOVO JE SRBSKO« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press